Riešenia pre komunikáciu a spoluprácu

 
Teamware Office

Teamware Office je kompletným balíkom grupvérových aplikácii pre súčasných profesionálov. Poskytuje robustné a škálovateľné odkazové prostredie pre zdieľanie informácií, riadenie dokumentov a zdrojov. Teamware Office je bezpečným mostom medzi spájajúcimi sieťovými technológiami.

Umožňuje tímom zdieľať a riadiť informácie v korporátnych intranetoch, podporuje mobilné a virtuálne kancelárske koncepty, plnú Web integráciu, bezpečnosť siete, privátne a verejné adresáre a konektivitu biznis aplikácií.

Viac

Meridio

Meridio je riešenie pre škálovateľné riadenie dokumentov a záznamov v podniku (eDRM) pre platformy Microsoft. 

Výhody riešenia Meridio:

  • Rýchla implementácia podnikových evidencií
  • Bez ďalších požiadaviek na infraštruktúru, čím sa znížia náklady na implementáciu
  • Minimálne nároky na zaškolenie a možnosť rýchleho osvojenie si na strane užívateľov
  • Vysoko bezpečné a škálovateľné  — ľahko sa dá rozšíriť tak, aby umožnilo implementáciu pre tisícky užívateľov a stovky miliónov dokumentov
  • Znižuje organizačné riziká a náklady na prehľadávanie
  • Evidenčné podchytenie celého kolobehu dokumentov od ich vzniku až po ich zánik, ako aj  rôznych štádií rozpracovanosti úloh
  • Tvorí interfejs na webovské služby na vysokej úrovni

Viac

 

Digitálne pero Anoto

Digitálne pero Anoto s aplikáciou penDocuments umožní kedykoľvek a kdekoľvek vytvárať a zaznamenávať informácie v digitálnom formáte.


Výhodou je, že nie je potrebný notebook alebo PDA ani skenovanie. Stačí vziať do ruky digitálne pero Anoto a obyčajný papier.


S digitálnym perom Anoto s tehnológiou penDocuments je možné pridať ručne písané poznámky, obrázky, diagramy alebo podpis k akémukoľvek dokumentu vytlačenému niektorou aplikáciou MS Windows. Takto doplnený materiál sa potom ľahko prenesie do PC pomocou "dokovacej" kolísky a USB portu a uloží sa do PDF formátu.
Toto riešenie má široké uplatnenie od vypĺňania dotazníkov až po podpis zmluvy.

Viac